Mini-break i Varberg

För en tid sedan besökte jag Varberg för andra gången, och stannade en natt på Varbergs Stadshotell & Asia Spa Fortsätt läsa “Mini-break i Varberg”

Yoga och ayurvedamassage i Varberg

För en tid sedan besökte jag Varberg, där jag bodde en natt på Varbergs Stadshotell & Asia Spa. Efter att ha checkat in på mitt rum byter jag om till träningskläder och går sedan direkt till spaavdelningen för att ta del av ett yogapass. Fortsätt läsa “Yoga och ayurvedamassage i Varberg”

Postat Kategorier Hälsa, ResorTaggar ayurveda, , massage, , , Varberg, Lämna en kommentar till Yoga och ayurvedamassage i Varberg

Vegansk middag i Varberg

Nyligen begav jag mig till det vackra och vänliga västkusten för att tillbringa en natt i Varberg på Varbergs Stadshotell & Asia Spa. Efter att ha checkat in och kopplat av med spa samt en yogaklass begav jag mig till restaurangen där jag hade en middag inbokad. Fortsätt läsa “Vegansk middag i Varberg”